Bowlen & Loaded fries

Bowlen & Loaded Fries – Strike én smaak in één combi

Zin in een gezellige avond vol plezier én goed eten? Met Bowlen & Loaded Fries bij De Hoge Heide combineer je een klassiek spel met een moderne, smaakvolle maaltijd.

Gooi een strike op de bowlingbaan

Onze bowlingbanen zijn sfeervol verlicht en ideaal voor een gezellige game met vrienden, collega’s of familie. Of je nu fanatiek speelt of vooral komt voor de lol: bowlen is altijd een succes.

Kies jouw favoriete Loaded Fries

Na het spel schuif je aan voor een flinke maaltijd: Loaded Fries naar keuze!

•Mexicaans: guacamole, jalapeño’s, kaassaus, crème fraîche en tomatensalsa

•Amerikaans: bacon, cheddar, augurk, ui en BBQ-saus

•Pulled Chicken: malse kip, kaassaus, rode ui en chilimayonaise

Een bord vol comfort food met rijke toppings – warm, hartig en royaal.

Combineer je bowlen met loaded fries, dan profiteer je van een voordelige combi: voor slechts €11,50 per persoon.

Speel, lach en smul – boek jouw Bowlen & Loaded Fries combi vandaag nog!

Kleine & grote groepen

Bowlen vanaf 29,50 + Loaded fries 11,50 p/vw

ERVARINGEN MAKEN HET VERSCHIL

Onze meest gekozen arrangementen bieden de ideale combinatie van comfort en service, perfect afgestemd op uw wensen voor
zakelijke bijeenkomsten, ontspanning of speciale evenementen.

Bowlen

Met hoeveel mensen mag ik op een baan?

Bij De Hoge Heide brengen we bowlen naar het digitale tijdperk. We bieden de mogelijkheid om te bowlen op zes moderne bowlingbanen, die per uur te boeken zijn. De prijzen variëren van 26,50 tot 31,50 euro per bowlingbaan, afhankelijk van het tijdstip en de beschikbaarheid. Elke baan is geschikt voor maximaal zeven personen

Je bowlt bij ons al voor € 29,50 per uur, per baan (doordeweeks en op zondagavond vanaf 18.00 uur). Op vrijdagavond, zaterdag en zondag overdag is het tarief € 35,50 per baan. Je betaalt bij ons altijd per baan en dus niet per persoon.

Tip: Combineer je een activiteit met een hapje eten in een van onze arrangementen? Dan profiteer je van 10% korting op het eten!

*Prijzen op feestdagen kunnen afwijken.

Nee, schoenhuur is gratis! Bij De Hoge Heide houden we van duidelijkheid. De huur van bowlingschoenen zit standaard bij de baanprijs inbegrepen. We hebben alle maten (van kindermaten tot grote maten) en ze vallen over het algemeen ruim en comfortabel.

Op onze bowlingbanen geldt een maximum van 7 personen per baan. Hiermee laten we één speler meer toe dan de meeste andere locaties. Ben je met een grotere groep en wil je voordelig uit zijn? Dan ben je per persoon dus goedkoper uit!

Ons advies: Voor het vlotste spelverloop en de leukste ervaring raden wij aan om met 6 personen op een baan te spelen, zodat iedereen vaak genoeg aan de beurt komt. Zijn jullie met meer? Dan is het verstandig om een extra baan te boeken. Het systeem houdt de score automatisch voor iedereen bij.

Je huurt de baan per uur. Wil je langer spelen? Boek dan gerust 1,5 of 2 uur, of plak er een potje Sjoelen (Sjoelbar) achteraan!

Absoluut! Wij zijn gespecialiseerd in het ontzorgen van groepen van elk formaat. Of je nu een groot evenement voor wel 30 tot 200 personen wilt organiseren, of juist een gezellig groepsuitje zoekt voor een kleinere groep; wij regelen het graag.

Of het nu gaat om een personeelsfeest, een familiedag of een vrijgezellenfeest; wij denken met je mee en maken met plezier een offerte op maat.

Loaded Fries

Met hoeveel mensen mag ik op een baan?

Bij De Hoge Heide brengen we bowlen naar het digitale tijdperk. We bieden de mogelijkheid om te bowlen op zes moderne bowlingbanen, die per uur te boeken zijn. De prijzen variëren van 26,50 tot 31,50 euro per bowlingbaan, afhankelijk van het tijdstip en de beschikbaarheid. Elke baan is geschikt voor maximaal zeven personen

Het arrangement is geschikt voor kleine en grote groepen.

Als de groep groter is dan het aantal deelnemers dat we tegelijk bij een activiteit kunnen indelen dan proberen de groep te verdelen in kleinere groepen.

Groep 1 speelt dan in het eerste uur de activiteit.
Groep 2 speelt dan een ander spel of kan borrelen in de bar of in de ruimte bij groep 1.
Het uur erna draaien we het schema om. Tot slot schuift iedereen gezamenlijk aan bij de grill. 

Truffel

Parmigiano Reggiano, bosui, truffelmayonaise

Chili chicken

Pulled chicken, rode ui, cheddar, chilimayonaise

Saté Bali

Satésaus, gebakken uitjes, seroendeng en limoenmayonaise

De prijs van het arrangement (de activiteit+het eten) is afhankelijk van de datum, tijd en het aantal personen.

Je betaalt de activiteit(en) tegen het reguliere tarief en voegt daar de prijs voor de loaded fries met 10%korting aan toe.

Loaded fries kun je op locatie bestellen voor 12,95 euro. We bieden de loaded fries aan voor 11,65 euro in combinatie met een activiteit.

Andere activiteiten

Extra speluitleg

Geen extra speluitleg beschikbaar.