Zin in een gezellige avond vol plezier én goed eten? Met Bowlen & Loaded Fries bij De Hoge Heide combineer je een klassiek spel met een moderne, smaakvolle maaltijd.
Onze bowlingbanen zijn sfeervol verlicht en ideaal voor een gezellige game met vrienden, collega’s of familie. Of je nu fanatiek speelt of vooral komt voor de lol: bowlen is altijd een succes.
Na het spel schuif je aan voor een flinke maaltijd: Loaded Fries naar keuze!
•Mexicaans: guacamole, jalapeño’s, kaassaus, crème fraîche en tomatensalsa
•Amerikaans: bacon, cheddar, augurk, ui en BBQ-saus
•Pulled Chicken: malse kip, kaassaus, rode ui en chilimayonaise
Een bord vol comfort food met rijke toppings – warm, hartig en royaal.
Combineer je bowlen met loaded fries, dan profiteer je van een voordelige combi: voor slechts €11,50 per persoon.
Speel, lach en smul – boek jouw Bowlen & Loaded Fries combi vandaag nog!
Kleine & grote groepen
Bowlen vanaf 29,50 + Loaded fries 11,50 p/vw
Onze meest gekozen arrangementen bieden de ideale combinatie van comfort en service, perfect afgestemd op uw wensen voor
zakelijke bijeenkomsten, ontspanning of speciale evenementen.
Bij De Hoge Heide brengen we bowlen naar het digitale tijdperk. We bieden de mogelijkheid om te bowlen op zes moderne bowlingbanen, die per uur te boeken zijn. De prijzen variëren van 26,50 tot 31,50 euro per bowlingbaan, afhankelijk van het tijdstip en de beschikbaarheid. Elke baan is geschikt voor maximaal zeven personen
Je bowlt bij ons al voor € 29,50 per uur, per baan (doordeweeks en op zondagavond vanaf 18.00 uur). Op vrijdagavond, zaterdag en zondag overdag is het tarief € 35,50 per baan. Je betaalt bij ons altijd per baan en dus niet per persoon.
Tip: Combineer je een activiteit met een hapje eten in een van onze arrangementen? Dan profiteer je van 10% korting op het eten!
*Prijzen op feestdagen kunnen afwijken.
Nee, schoenhuur is gratis! Bij De Hoge Heide houden we van duidelijkheid. De huur van bowlingschoenen zit standaard bij de baanprijs inbegrepen. We hebben alle maten (van kindermaten tot grote maten) en ze vallen over het algemeen ruim en comfortabel.
Op onze bowlingbanen geldt een maximum van 7 personen per baan. Hiermee laten we één speler meer toe dan de meeste andere locaties. Ben je met een grotere groep en wil je voordelig uit zijn? Dan ben je per persoon dus goedkoper uit!
Ons advies: Voor het vlotste spelverloop en de leukste ervaring raden wij aan om met 6 personen op een baan te spelen, zodat iedereen vaak genoeg aan de beurt komt. Zijn jullie met meer? Dan is het verstandig om een extra baan te boeken. Het systeem houdt de score automatisch voor iedereen bij.
Je huurt de baan per uur. Wil je langer spelen? Boek dan gerust 1,5 of 2 uur, of plak er een potje Sjoelen (Sjoelbar) achteraan!
Absoluut! Wij zijn gespecialiseerd in het ontzorgen van groepen van elk formaat. Of je nu een groot evenement voor wel 30 tot 200 personen wilt organiseren, of juist een gezellig groepsuitje zoekt voor een kleinere groep; wij regelen het graag.
Of het nu gaat om een personeelsfeest, een familiedag of een vrijgezellenfeest; wij denken met je mee en maken met plezier een offerte op maat.
Jazeker. Onze locatie is drempelvrij en volledig rolstoeltoegankelijk. Ook de bowlingbanen zijn goed bereikbaar, zodat iedereen van de familie gewoon mee kan doen.
Ja, in de meeste gevallen is dit mogelijk zolang het aantal de capaciteit niet overschrijdt. Geef dit zo vroeg mogelijk door via info@dehogeheide.nl.
Stuur ons een berichtje vóór je komst. Afhankelijk van de bezetting en de tijdsloten kijken we of het mogelijk is.
Voor bowling is er geen vaste competitievereniging op dit moment. Interesse? Neem contact op.
Bij De Hoge Heide brengen we bowlen naar het digitale tijdperk. We bieden de mogelijkheid om te bowlen op zes moderne bowlingbanen, die per uur te boeken zijn. De prijzen variëren van 26,50 tot 31,50 euro per bowlingbaan, afhankelijk van het tijdstip en de beschikbaarheid. Elke baan is geschikt voor maximaal zeven personen
De loaded fries arrangementen zijn gemaakt voor zowel kleine als grote groepen. Je krijgt 3 Grote loaded fries op tafel en dan kun je gezellig shared alle smaken proeven!
Parmigiano Reggiano, bosui, truffelmayonaise
Pulled chicken, rode ui, cheddar, chilimayonaise
Satésaus, gebakken uitjes, seroendeng en limoenmayonaise
De prijs van het arrangement (de activiteit+het eten) is afhankelijk van de datum, tijd en het aantal personen.
Je betaalt de activiteit(en) tegen het reguliere tarief en voegt daar de prijs voor de loaded fries met 10%korting aan toe.
Loaded fries kun je op locatie bestellen voor 12,95 euro. We bieden de loaded fries aan voor 11,65 euro in combinatie met een activiteit. Vanaf €12,95 voor de Truffel en Bali, en €13,95 voor de Chili Chicken; met arrangement krijg je 10% korting en betaal je €11,50.
Geen extra speluitleg beschikbaar.